Close

Vyrábíme...

Za dobu existence naší společnosti jsme naši činnost rozvinuli do několika specializovaných oblastí. V některých oblastech, jakou jsou například schodiště, máme kvalitativní i odborný primát v regionu. Každou zakázku však posuzujeme samostatně a klient od nás získává individuální přístup. To nám umožňuje kombinovat  výrobní postupy nebo dokonce využívat netradičních materiálů.

Přijměte naše pozvání k prohlídce našich vybraných prací!

Kuchyň

Kuchyň je základem rodinné pohody každé domácnosti. Je významným místem, kde se scházíme a trávíme hodně času. A proto je důležité klást vysoké požadavky na design a funkčnost kuchyně, kterou Vám naše společnost nabízí. 

Fotogalerie
Obývací pokoj

Obývací pokoj je místem odpočinku, setkávání, rodinného tepla a všech velkých zážitků. Mnoho domácností nevyužívá potenciál prostoru obývacího pokoje správně. Skříně z různých období se k sobě nehodí a chce to změnu.

Fotogalerie
Ložnice

Třetinu života strávíme v posteli. Kvalitní postel je základem zdraví, kvalitního spánku a také intimního života. Vyberte si materiál, barvu, zpracování a na nás nechejte přinést designové detaily, které z vaší postele udělají originál.

Fotogalerie
Dětský pokoj

Pro děti jen to nejlepší. Spoustu místa na hraní, přitom jednoduchý a praktický nábytek, který pojme hračky všeho druhu. Samozřejmostí je maximální bezpečnost a materiály, které odolají i všem kreslícím hrátkám.

Fotogalerie
Okna, schody, dveře

V současné době jsou kladeny daleko vyšší požadavky nejen na funkčnost, ale především na design a začlenění schodiště a zábradlí do celého interiéru. V novostavbě se řeší tvar a umístění již ve fázi projektu.

Fotogalerie
Ostatní

Renovace oken, vstupní brána SPŠ Přerov, výroba replik oken na zámek v Rokytnici u Přerova, stavebně truhlářské dodávky na rekonstrukci školy Palackého v Přerově, kompletní vybavení šaten ZŠ Velká Dlážka a ZŠ Trávník…

Fotogalerie
Protipožární dveře

Protipožární dveře bývají v dnešní době nedílnou součástí téměř každé domácnosti. Rovněž firemní i nebytové a jiné prostory, kde je třeba dbát na bezpečnost požární ochrany z důvodu pohybu osob popřípadě skladování majetku a nebo nebezpečných a hořlavých materiálů. 

Fotogalerie